Dom opieki Szczawno Zdrój

Sanatorium Uzdrowiskowe ZACISZE to niewielkie, kameralne sanatorium, a panująca tu rodzinna atmosfera dobrze wpływa na samopoczucie przebywających gości. Ośrodek położony jest w strefie uzdrowiskowej, w odległości 500m od centrum miasta, do którego droga wiedzie przez urokliwe ścieżki Parku Zdrojowego.

Dom seniora Szczawno Zdrój – sanatorium prywatne

Do dyspozycji gości oddajemy pokoje 1,2,3-osobowe o standardowym wyposażeniu oraz nowoczesną bazę leczniczą Malownicze położenie placówki na obrzeżach Parku Zdrojowego sprzyja spacerom oraz rehabilitacji ruchowej na świeżym powietrzu, która prowadzona jest pod kierunkiem doświadczonych instruktorów. Szczawno Zdrój to nie tylko sanatoria i zasoby naturalne, ale również historia, przyroda i liczne atrakcje turystyczne. Unikatowe walory lecznicze i klimatyczne naszego uzdrowiska pozwolą każdemu odzyskać siły witalne, wewnętrzny spokój, a co najważniejsze znacznie poprawić stan zdrowia.

Bezpośredni kontakt: 74 849 94 00
Dyrektor Ośrodka: +48 797 027 671

Rehabilitacja: +48 534 198 883

Galeria ośrodka Zacisze w Szczawnie Zdrój:

Kontakt w sprawie dostępnych miejsc:
+48 535 241 060Poznaj nasz zespół

Aleksandra Lehmann Dyrektor Sanatorium Szczawno Zdrój

Ukończyła Politechnikę Opolską, uzyskując tytuł magistra fizjoterapii. Od 2012 roku związana z firmą Ewa-Med. Wcześniej pracowała w Uzdrowisku Szczawno – Jedlina S.A. jako starszy asystent fizjoterapii. Razem ze swoim wykwalifikowanym personelem, dba aby posiłki przygotowywane w Ośrodku były zdrowe, zabiegi idealnie dopasowane do Pacjenta, a Kuracjusze wyjeżdżali zadowoleni, zrelaksowani cieszący się lepszym zdrowiem.


Sanatorium Zacisze

Szczawno Zdrój

ul. Okrężna 1

woj. dolnośląskie

Tel. 74 / 849-94-00